Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Sada vykrajovátek Barbie 2ks 6cm

Autorizovaný prodejce
235 Kč 194 Kč bez DPH
Sada vykrajovátek Barbie 2ks 6cm
Sada vykrajovátek Barbie 2ks 6cm
Dostupnost: Dodáme do 7 - 10 dní
Cena: 235 Kč
Sada vykrajovátek Barbie 2ks 6cm

Sada vykrajovátek s tématikou Barbie

Popis:

Tato sada obsahuje 2 ks vykrajovátek s motivem Barbie, které jsou ideální pro vykrojení fondantu a marcipánu. Tímto jednoduchým nástrojem můžete snadno vytvořit krásné a originální dekorace na dorty, cupcaky nebo sušenky.

Razítko pro zvláštní efekt:

Oba vykrajovátky jsou vybaveny razítkem, který umožňuje vytvořit zvláštní efekt na vykrojených tvarech. Stačí jednoduše tlačit na razítko při vykrajování a zanecháte na dezertech originální otisk.

Bezpečné materiály:

Vykrajovátka jsou vyrobená z plastu, který je zcela bezpečný pro styk s potravinami. Nemusíte se tak obávat jakékoli škodlivé interakce mezi plastem a jídlem.

Rozměry:

  • Šířka: 6,5 cm
  • Výška: 6,5 cm
  • Tloušťka: 2,2 cm

Balení:

V rámci balení obdržíte 2 ks vykrajovátek, abyste mohli vytvářet různorodé dekorace bez omezení.

Nejčastější otázky a odpovědi:

K jakému účelu se dají vykrajovátka použít?

Tato vykrajovátka jsou ideální pro vykrojení fondantu a marcipánu s tématikou Barbie. Můžete je použít pro vytváření originálních dekorací na dorty, cupcaky nebo sušenky.

Mohu používat razítko pro jiné tvary?

Ano, můžete použít razítko i bez vykrajovátka a odebírat pouze razítkovaný vzor na dezertech.

Jsou vykrajovátka bezpečná pro styk s potravinami?

Ano, vykrajovátka jsou vyrobena z plastu bezpečného pro styk s potravinami. Nemusíte se tak obávat jakéhokoli negativního vlivu na jídlo.

 

Rozměry 7 x 6 x 2 cm
Kategorie výrobku: Vykrajovátka
Decora

Značka Decora se zrodila v roce 1998 na základě více než čtyřicetiletých zkušeností rodiny De Luca v oblasti gastronomického a cukrářského vybavení. Carlo De Luca vycítil příležitost zpřístupnit nadšencům a amatérům řadu výrobků pro zdobení dortů a dezertů, které byly do té doby určeny pouze profesionálům. Dnes spolu s Carlem pracují ve firmě také děti - Pietro, Margherita a Serena, kteří se stejným nadšením pokračují ve společných rodinných hodnotách. Fázi výzkumu a návrhu provádí odborný a tvůrčí tým, který se snaží zaručit vysoké standardy kvality a naslouchá potřebám trhu. Zásadní je podpora laboratoře zřízené přímo na místě, kde jsou výrobky testovány a zaručují nejvyšší možné standardy pro kompletní řadu profesionálních a praktických řešení se zárukou "Made in Italy" Decora.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Decora, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V úterý 30.04.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V úterý 30.04.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V úterý 30.04.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V úterý 30.04.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás