Gril party

Cena
83 Kč659 Kč
Položek k zobrazení: Položek: 13

Speciální nabídka

Čistič na trouby a grily + rukavice, mikrovlákno a štětec - 500 ml

Čistič na trouby a grily 500 ml si snadno poradí s připáleninami, tuky a oleji. Bez zápachu. V sadě získáte rukavice, mikrovláknovou utěrku a štětec na úzká místa. 

329 Kč
Máme na skladě

Vítejte v naší kategorii BBQ a Grill party! Připravte se na nezapomenutelné grilování plné chutí a radosti. Jsme zde, abychom vám přinesli všechno, co potřebujete k uspořádání dokonalého grilovacího večírku pro vás a vaše blízké. Naše široká nabídka produktů vám umožní stát se mistrem grilu a vytvořit nezapomenutelné gastronomické zážitky. Naše sortiment zahrnuje také různé druhy grilovacích nástrojů, od odolných nerezových kleští až po specializované rošty pro ryby a zeleninu.

Ať už plánujete rodinnou oslavu, večírek se sousedy nebo romantickou grilovací večeři ve dvou, naše produkty vám poskytnou veškeré nástroje pro úspěch. Získáte nejen prvotřídní kvalitu a výkon, ale také moderní design a snadnou obsluhu.

Připravte se na nezapomenutelné zážitky při grilování a užijte si nejlepší BBQ a Grill party s našimi produkty pro vaši kuchyň. Vaše grilovací dovednosti a váš vkus se spojí, aby vytvořily úžasné gastronomické zážitky pro vás a vaše hosty. Zažijte radost ze grilování s námi!