Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Chcete s námi pracovat?

Aktuálně otevřené pracovní pozice

Skladník/ce, expedient

Bavila by vás práce ve skladu a balení sladkých surovin a potřeb na pečení? Momentálně hledáme kolegy do skladu v Karviné.

Kdo je náš ideální nový kolega nebo kolegyně ve skladu?

Fajn člověk, poctivý, který je ochoten a schopen denně zabalit něco kolem 50 až 100 balíčků, sem tam některý kolem pěti až deseti kilo, když zazvoní telefon nebo přijde mail, odpovědět s úsměvem, a snahou pomoci, se znalostí práce na PC (fakt je to u eshopu docela důležité:-)) a hlavně dobrou náladou. Pondělí jsou náročnější, pátky zase naopak volnější, o víkendu si užíváte zaslouženého volna.

Opravdu ideální kandidát by měl mít zkušenosti z prací ve skladu, s počítačem na úrovni kancelářských programů, mezi vlastnosti, které očekáváme, patří pečlivost, preciznost, soustředěnost a ochota se učit.

Zkušenosti s cukrařinou a pečením výhodou:-)

Náplň práce:

  • expedice, balení
  • naskladňování zboží
  • práce se surovinami.

Pracujeme s potravinami, zdravotní průkaz je tak nezbytností.
Pracujeme s lidmi, dobrá nálada a ochota pracovat v kolektivu je nutností.
Pracujeme také v nevytápěném skladu, takže pokud máte rádi chládek (minimálně v zimních měsících), jste skvělý adept...

Co nabízíme? Fajn kolektiv, spravedlivé platové ohodnocení, které odráží i množství práce, pravidelné odměny, slevy na nákup zboží, výborná káva z Nescafe Dolce Gusto, pravidelný přísun sladkého, flexibilní pracovní doba a další benefity a práci, která lidem přináší radost.

Poznali jste se v tom, nebo víte o někom, kdo by byl ten správný kandidát? Dejte mu tip na tenhle inzerát a email prace@pnm.cz, kam lze posílat své životopisy.

Kontaktujte nás