Ověřeno našimi zákazníky
Přehledné stránky široký sortiment Doporučuji Líba, 22.04. 2017  StarStarStarStarStar
Rozhodně všem obchod doporučuji !!! Ema, 18.04. 2017  StarStarStarStarStar
doporučuji Dadakladně, 17.04. 2017  StarStarStarStarStar
Skvělá kvalita zboží, velký výběr. Ráda se do obchodu vracím. Vřele doporučuji. Miroslava T., 12.04. 2017  StarStarStarStarStar

Volná místa

Chcete s námi pracovat?

 

Aktuálně hledáme: Skladník/ce, expedient

Bavila by vás práce ve skladu a na balení? Momentálně hledáme kolegy do skladu v Karviné. 

Kdo je náš ideální nový kolega nebo kolegyně ve skladu?

Fajn člověk, poctivý, nekuřák, který je ochoten a schopen denně zabalit něco kolem 50 až 100 balíčků, sem tam některý kolem pěti až deseti kilo, když zazvoní telefon nebo přijde mail, odpovědět s úsměvem, a snahou pomoci, se znalostí práce na PC (fakt je to u eshopu docela důležité:-)) a hlavně dobrou náladou. Nemusí to být žádné ranní ptáče, začínáme kolem deváté a končíme tak kolem páté odpoledne. Pondělí jsou náročnější, pátky zase naopak volnější, o víkendu si užíváte zaslouženého volna.

Cítíte se na to? 

Odměnou bude kostička skvělé mléčné čokolády denně, slušný plat, který není v Karviné úplně obvyklý a dobrý pocit z toho, že lidem doručujete radost:-)

Jste to právě vy? Nebo někoho takového znáte? Ať se mi ozve na kubicek@pnm.cz

 

A co další práce?

Stále hledáme: Cukrář – spisovatel

Stále hledáme šikovného cukráře nebo cukrářku s citem pro krásno a tak trochu i jazyk český. Jde o to, že hledáme někoho, kdo by se nám staral o náš firemní blog. Ideální člověk pro takovou práci je někdo se zkušenostmi z pečení a zdobení dortů, nebo alespoň sžíravou touhou se to naučit, schopností připravovat a ukazovat, co vše lze z našich surovin a našimi pomůckami vykouzlit. Pak o tom napsat a pěkně nafotografovat. Ať se sliny sbíhají… Jste to vy nebo znáte někoho kolem vás? Předejte mu kontakt – tel. 603 48 78 48 nebo mail kubicek@pnm.cz a splníte tím možná jeho tajné a naše veřejné přání. Upečte si radost…

Pamatujte, pečeme v tom s Vámi…


 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.