Měna: / EUR
Vyberte jazyk: CZ SK
0 Kč Prázdný košík

  Chcete s námi pracovat?

   

  Aktuálně hledáme: Skladník/ce, expedient

  Bavila by vás práce ve skladu a na balení? Momentálně hledáme kolegy do skladu v Karviné. 

  Kdo je náš ideální nový kolega nebo kolegyně ve skladu?

  Fajn člověk, poctivý, nekuřák, který je ochoten a schopen denně zabalit něco kolem 50 až 100 balíčků, sem tam některý kolem pěti až deseti kilo, když zazvoní telefon nebo přijde mail, odpovědět s úsměvem, a snahou pomoci, se znalostí práce na PC (fakt je to u eshopu docela důležité:-)) a hlavně dobrou náladou. Nemusí to být žádné ranní ptáče, začínáme kolem deváté a končíme tak kolem páté odpoledne. Pondělí jsou náročnější, pátky zase naopak volnější, o víkendu si užíváte zaslouženého volna.

  Cítíte se na to? 

  Odměnou bude kostička skvělé mléčné čokolády denně, slušný plat, který není v Karviné úplně obvyklý a dobrý pocit z toho, že lidem doručujete radost:-)

  Jste to právě vy? Nebo někoho takového znáte? Ať se mi ozve na kubicek@pnm.cz

   

  A co další práce?

  Stále hledáme: Cukrář – spisovatel

  Stále hledáme šikovného cukráře nebo cukrářku s citem pro krásno a tak trochu i jazyk český. Jde o to, že hledáme někoho, kdo by se nám staral o náš firemní blog. Ideální člověk pro takovou práci je někdo se zkušenostmi z pečení a zdobení dortů, nebo alespoň sžíravou touhou se to naučit, schopností připravovat a ukazovat, co vše lze z našich surovin a našimi pomůckami vykouzlit. Pak o tom napsat a pěkně nafotografovat. Ať se sliny sbíhají… Jste to vy nebo znáte někoho kolem vás? Předejte mu kontakt – tel. 603 48 78 48 nebo mail kubicek@pnm.cz a splníte tím možná jeho tajné a naše veřejné přání. Upečte si radost…

  Pamatujte, pečeme v tom s Vámi…

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.