Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Pravidla při odstoupení od smlouvy

Jako spotřebitel máte možnost do 14 dnů odstoupit od nákupů provedených na internetu a také od nákupů, kterým došlo jinde než v kamenném obchodě (např. u zboží zakoupeného od podomního prodejce, po telefonu nebo zaslaného poštou). Tato lhůta na rozmyšlenou končí 14 dnů od dne, kdy jste zboží převzali. Pokud by konec lhůty připadl na den pracovního klidu, lhůta se automaticky prodlužuje o další pracovní den.

V této lhůtě můžete svou objednávku zrušit bez udání důvodu, tedy i v případě, že jste si to prostě rozmysleli.

Chcete-li tohoto práva využít, je třeba nás o svém rozhodnutí odstoupit od nákupu jasně informovat. Můžete tak učinit například připojením písemného prohlášení ke zboží, které zasíláte poštou zpět, nebo faxem či e-mailem. Pouhé vrácení zboží nestačí. Nejjednodušší je využít níže uvedený formulář.

Eshop vám do 14 dní od doručení vašeho oznámení vrátit peníze. Jejich vrácení můžeme zpozdit, dokud jsme neobdrželi vámi vracené zboží případně doklad o tom, že jste ho zaslali. Náklady na vrácení zboží prodejci hradíte vy.

Postup odstoupení od smlouvy:

  1. vyplňte tento formulář, následně vytiskněte a vložte do balíčku
  2. zabalte jej společně se zbožím tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě
  3. dohodněte se s obsluhou eshopu na tel 603 33 77 55 nebo 555 222 801 případně mailem eshop@svetcukraru.cz na způsobu přepravy -  rádi vám na naše náklady zašleme tzv. zpětný lístek, což v praxi znamená, že si jen vytisknete náš štítek, který vám přijde emailem a zboží jen podáte do nejbližší pobočky sítě Zásilkovna (jejich seznam najdete na www.svetcukraru.cz/mista), se kterou spolupracujeme, na naše náklady pak bude zboží dopraveno k nám. V opačném případě náklady na vrácení zboží hradíte vy. 

Upozornění: Pokud chcete zaslat zboží na vlastní náklady vámi zvoleným dopravcem, balíček zašlete na adresu:

PNM International s.r.o.

U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

BALÍČEK NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU,
nebude přebrán a vrátí se vám zpět.

Kontaktujte nás