Ověřeno našimi zákazníky
Výborný obchod,který doporučuji. Široká nabídka,příjemné ceny. Dobře nafoceno a popsáno. Všem doporučuji. Velmi zajímavé pomůcky pro cukráře. Mila, 23.05. 2017  StarStarStarStarStar
odporúčam Ověřený zákazník, 21.05. 2017  StarStarStarStarStar
Obchod skvěle komunikuje, vyjde zákazníkovi vstříc. marcipánovému krtečkovi sice upadla při dopravě ručička, to se ale dalo očekávat... a zároven i doma napravit :) Ověřený zákazník, 19.05. 2017  StarStarStarStarStar
S obchodem jsem byla velice spokojená, skvělá komunikace ze strany obchodu, rychlost dodání, zboží v pořádku. Určitě všem doporučuji, už plánuji další nákup. Štěpánka, 14.05. 2017  StarStarStarStarStar

Upozornění k alergenům a složení výrobků

Zajištění správných informací o jednotlivých prodávaných výrobcích je z naší strany věnována nejvyšší péče. Bohužel jsou předpisy pro výrobu potravin jsou neustále aktualizovány tak, že v průběhu času může dojít ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Vždy je třeba proto číst pečlivě etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace poskytnuté na internetových stránkách.

V případě, kdy složení výrobku či obsah alergenů nebude splňovat vaše očekávání, kontaktujte nás a máte právo výrobek vrátit bez udání důvodů ve lhůtě do 14 dní od jeho obdržení. Poštovné hradíme v rámci naší služby Garance bezplatného vrácení zboží. Prosíme, suroviny nerozbalujte z originálního obalu. V případě porušení originální obalu potravin není možno výměnu z hygienických důvodů realizovat. 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby získat radu ohledně výrobků prosím kontaktujte naši podporu na mailu eshop@svetcukraru.cz či telefonu uvedeném v záhlaví stránek, případně přímo výrobce daného zboží.

I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, prodejce nemůže přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na vaše práva dle zákona.

Děkujeme za pochopení.


 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.