🌡️ V případě vysokých teplot omezujeme expedici surovin podléhající tepelné zkáze - např. čokoládové dekorace, tuky atd. V případě zájmu o tyto produkty prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení a dohodněte se na termínu odeslání. 🌡️ 
Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

  Zajištění správných informací o jednotlivých prodávaných výrobcích je z naší strany věnována nejvyšší péče. Bohužel jsou předpisy pro výrobu potravin jsou neustále aktualizovány tak, že v průběhu času může dojít ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Vždy je třeba proto číst pečlivě etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace poskytnuté na internetových stránkách.

  V případě, kdy složení výrobku či obsah alergenů nebude splňovat vaše očekávání, kontaktujte nás a máte právo výrobek vrátit bez udání důvodů ve lhůtě do 14 dní od jeho obdržení. Poštovné hradíme v rámci naší služby Garance bezplatného vrácení zboží. Prosíme, suroviny nerozbalujte z originálního obalu. V případě porušení originální obalu potravin není možno výměnu z hygienických důvodů realizovat. 

  V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby získat radu ohledně výrobků prosím kontaktujte naši podporu na mailu eshop@svetcukraru.cz či telefonu uvedeném v záhlaví stránek, případně přímo výrobce daného zboží.

  I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, prodejce nemůže přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na vaše práva dle zákona.

  Děkujeme za pochopení.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.