Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

U nás ve Světě cukrářů si uvědomujeme, že správné věci je správné podporovat. A to, co dělají nadace Dobrý anděl a Dětský fond OSN UNICEF, je nám bytostně blízké. Proto jsme se rozhodli jako firma, ale i jako jednotliví zaměstnanci, že se zapojíme do programů pomoci těchto organizací a pomůžeme...

Nákupem na našem eshopu však pomáháte i vy. Z každé objednávky jde určitá část právě na níže uvedené účely. Nákupem ve Světě cukrářů se tak i vy tak trochu stáváte Dobrými anděli a přáteli dětí UNICEF. 

 

Od roku 2018 podporujeme nadaci DOBRÝ ANDĚL, která pomáhá rodinám, jež se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Léčba závažných onemocnění je dlouhodobá. Rodiny příjemců tak potřebují pravidelnou pomoc Dobrých andělů, která jim pomáhá pokrýt jak výdaje s léčbou spojené, tak pokles příjmů.

Na DOBRÉM ANDĚLOVI nám je sympatické, že všechny finanční příspěvky, které do přijdou, jsou vždy do haléře odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů.


 

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. UNICEF dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. Práce UNICEF je financována výhradně z dobrovolných příspěvků, přičemž na programy pomoci jde více než 90 procent ze získaných prostředků. 

Největší část pomoci směřuje do těch částí světa, kde je situace dětí nejtíživější - do nejchudších zemí a do oblastí stižených přírodní nebo válečnou katastrofou. Za více než půlstoletí své činnosti pomohl UNICEF zachránit životy stovek milionů dětí.

Pravidelná podpora Přátel dětí UNICEF umožňuje pokračovat v dlouhodobých programech pomoci dětem a okamžitě reagovat v krizových situacích.


Celých 100 % z každého prodaného vykrajovátka se symbolem kníru Movember posíláme na konto nadačního fondu Muži proti rakovině. Vykrajovátko můžete zakoupit zde.

Darovat můžete ale i bez koupi vykrajovátka přímo tady na účet fondu.

Kontaktujte nás