Akce měsíce: Celý červen 15% sleva na všechny potahovací a modelovací hmoty + 📦doprava PPL od 54 korun 📦 
Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Léto se blíží, s ní sezóna svateb a potahovaných dortů a my ve Světě cukrářů máme pro vás sladkou nabídku, které prostě nelze odolat! Na červen jsme pro vás připravili Akci měsíce, kde všechny naše potahovací a modelovací hmoty budou plošně slevněny o úžasných 15 %. A to není vše – doprava s PPL je teď levnější než kdy dřív. Připravte si své šlehače a formy, protože tento červen bude měsíc plný pečení a radosti!

Když si u nás objednáte cukrářské suroviny a potřeby, doručujeme vám víc než jen produkty. Doručujeme příležitost vytvořit krásné a chutné dorty, které vykouzlí úsměv na tváři vašich blízkých. Naše heslo "doručujeme radost" znamená, že každý balíček obsahuje možnost udělat někomu den hezčí a sladší.

Sladké slevy na potahovačky a levná doprava

Na co se tedy můžete těšit? Naše potahovací a modelovací hmoty, ideální pro tvorbu krásných dortů, jsou nyní s 15% slevou. A aby byla vaše radost kompletní, snížili jsme ceny dopravy s PPL. Při odběru ve výdejním místě PPL Parcel zaplatíte jen 54 Kč a pokud si necháte balíček doručit modrobílým kurýrem přímo na vaši adresu, tak zaplatíte pouhých 119 Kč.

Takže neváhejte a objednejte si u nás ještě dnes! Věříme, že naše nabídka vám pomůže vytvořit ty nejkrásnější a nejchutnější sladkosti. Doručujeme radost přímo k vašim rukám!

Inspirace na nezapomenutelné svatební dorty najdete po článkem:-)

Související výrobky

Kontaktujte nás