Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Kakao DeZaan 5 kg

Doprava zdarma Výhodné balení
Neobsahuje geneticky modifikované suroviny
2 131 Kč 1 903 Kč bez DPH
Kakao DeZaan 5 kg
Kakao DeZaan 5 kg
Dostupnost: Naskladňujeme do 3 týdnů
Cena: 2 131 Kč

Extra tmavé holandské kakao vysoké kvality. Kakaový prášek s vyšším obsahem tuku a speciální tmavě červeno-hnědou barvou.

Extra tmavé holandské kakao s 20 - 22% tuku - určeno pro cukrářskou výrobu, zkrátka babičky by záviděly. Kakaový prášek s vyšším obsahem tuku a extra tmavě červeno-hnědou barvou.

Holandská značka deZaan má v kakau více než stoletou tradici a právem patří ke světové špičce. Máme přímé kontakty se specialisty a  kakaovými plantážemi po celém světě, a tak vám můžeme nabídnout jen to nejlepší. Není bez zajímavosti, že závody deZaan dnes zpracovávají více než 15% světové výroby kakaového prášku a našimi zákazníky je denně více než 500 milionů lidí.

Značka deZaan dává k dispozici výběr z více než 150 různých druhů kakaového prášku – od chuťově a barevně vyvážené reference, až po extrémní gurmánské speciality. Jak tedy vybrat to správné kakao?

Tučnost

Kakaový prášek je možné mít s různým obsahem tukové složky. Standardní kakao pro většinu aplikací má obsah tuku 10-12%, ale je možné ho mít i vyšším obsahem tuku, většinou v rozmezí 20-22%, což je právě námi toto nabízené kakao deZaan.

Obsah tuku je obecně zásadním ukazatelem kvality kakaa a zásadně ovlivňuje chuťové vlastnosti kakaa. Tučnost kakaového prášku bude mít zásadní vliv tam, kde se ke kakau přidává jen minimum ingrediencí (např. nápoje), menší vliv tam, kde je kakao součástí komplexnější receptury (např. v cukrářských výrobcích).

Barva a kyselost

Barva kakaového prášku je určena stupněm alkalizace, tedy kyselostí. Není až tak důležité jakou barvu má kakaový prášek – důležitější je, jakou barvu má mít finální výrobek. S rostoucím pH (s rostoucí kyselostí) je barva kakaového prášku intenzivnější.

Nízkotučný nealkalizovaný kakaový prášek je světle hnědý. S rostoucím pH přechází přes načervenalou a červeno hnědou barvu až do téměř černé.

Barva kakaové prášku ve finálním výrobku závisí na ostatních použitých ingrediencích. Pokud použijete kakaový prášek k dekoraci (posypu) můžete si jeho odstín vybrat prakticky z katalogu.

Jestliže se ho však rozhodnete smíchat např. s mlékem, dá vám velmi tmavě hnědý kakaový prášek ve výsledku méně „kakaovou“ barvu, než když použijete prášek s nižší alkalizací a načervenalou barvou.

  

Chuť

Kakaový prášek hraje zásadní roli pro celkovou chuť výsledného výrobku. Chuť kakaa se vyvíjí v průběhu fermentace a zpracování kakaových bobů (zvláště pražení a alkalizace). Vliv na chuť kakaového prášku má i původ kakaových bobů, tzn. ze které oblasti pocházejí.

Chuť kakaové prášku se tak může pohybovat od hořce kakaové přes sytě čokoládovou až po nádech ovocných podtónů.

Složení: kakao v prášku 100%

Kvalitativní ukazatele: 

  • Barva: standardní; hnědá
  • Chuť a vůně: kakaová
  • Konzistence: prášek
  • Obsah tuku: 20-22%
  • pH: 6,8 – 7,2
  • Jemnost: min. 99,5 %
  • Vlhkost: max. 5 %

Hmotnost: 5 kg

 

Hmotnost balení (brutto) 5000 g
Netto váha 5000 g
Kategorie výrobku: Akce Gastrobalení Kakao

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota 1569 kJ
Energetická hodnota 379 kcal
Tuky 21 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 12.8 g
Sacharidy 11.4 g
- z toho cukry 0.9 g
Bílkoviny 19.8 g
Vlákniny 28.4 g
Sůl 0.02 g

Stravovací požadavky, diety, omezení

Výrobce deklaruje Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free)
Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V úterý 14.05.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V úterý 14.05.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V úterý 14.05.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V úterý 14.05.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás