Akce měsíce: Celý červen 15% sleva na všechny potahovací a modelovací hmoty + 📦doprava PPL od 54 korun 📦 
Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Zlepšující přípravek na jemné pečivo bez aditiv Silky NonE - 15 kg

Autorizovaný prodejce Doprava zdarma
Neobsahuje E171 Neobsahuje AZO barviva
2 620 Kč 2 339 Kč bez DPH
Zlepšující přípravek na jemné pečivo bez aditiv Silky NonE - 15 kg
Zlepšující přípravek na jemné pečivo bez aditiv Silky NonE - 15 kg
Dostupnost: Dodáme do 7 - 10 dní
Cena: 2 620 Kč

Zlepšující přípravek pro výrobu jemného pečiva bez přídatných látek (tzv. éček) ve složení.

Směs bez additiv na zjemnění sladkého pečiva jako koblihy s důrazem na prodlouženou trvanlivost. 

Non-E je značka pekařských výrobků vyráběných bez přidaných umělých přísad, známých také jako éčka. Tyto výrobky jsou ideální pro ty, kteří si nejen pochutnávají na chutném chlebu a pečivu, ale také dbají na složení toho, co konzumují. Pokud dáváte přednost zdravějším variantám, jako je celozrnný chléb obohacený o vitamíny, chléb ze starobylých nebo alternativních obilovin (např. špalda nebo pohanka), chléb z přírodního droždí nebo v tomto případě chléb bez přidaných umělých přísad, pak je pro vás značka Non-E tou správnou volbou.

I když jsou některé přírodní složky, jako je vitamin C (kyselina askorbová) nebo přírodní potravinářská barviva, například karotenoidy, zařazeny na seznam umělých přísad, potravinářské společnosti často používají nadměrné množství těchto přísad. Naším cílem je dokázat, že pečlivým výběrem surovin a výrobních postupů je možné vyrábět chléb a pečivo v průmyslovém měřítku bez použití umělých přísad.

 

Hmotnost balení (brutto) 15000 g
Kategorie výrobku: Gastrobalení Pekařské suroviny

Stravovací požadavky, diety, omezení

Výrobce deklaruje E171 Free, Neobsahuje AZO barviva (AZO free)
Zeelandia

Zeelandia Royal Group je rodinná firma s více než 100 let tradicí výrobce kvalitních surovin pro cukráře a pekaře nejen v rodném Holandsku, ale v posledních desetiletích i dalších 70 zemích světa. Když v roce 1900 začal pekař Herman Johan Doeleman na nejsevernějším ostrově province Zeeland v městečku Zurrikzeê vyrábět a prodávat želé sušenky a další dobroty, zřejmě netušil, že jen o čtvrtstoletí později se bude pyšnit titulem "Purveyor to the Royal Household! - dodavatel pro královskou rodinu a jeho odkaz bude zachovaný po několik generací.

Na stránkách Světa cukrářů najdete velkou šíři sortimentu Zeelandia za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, jež nemáme aktuálně na webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS Ve středu 26.06.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL Ve středu 26.06.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás