Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Potravinářské lepidlo v tubě

Autorizovaný prodejce
Máme na skladě 2 ks V úterý 03.10. může být k odběru nebo kurýrem u vás doma.
103 Kč 85 Kč bez DPH
Potravinářské lepidlo v tubě
Potravinářské lepidlo v tubě
Dostupnost: Máme na skladě 2 ks
Cena: 103 Kč
Potravinářské lepidlo v tubě 15g

Lepidlo na cukrové dekorace  je zdravotně nezávadné, snadno se používá. Lepidlo na  dekorace je baleno v praktické tubě. Pohodlná trubička s výtokem umožňuje snadné dávkování produktu, který lze aplikovat přímo na lepenou cukrovou pastu. Konzistence je velmi hustá, což umožňuje použití malého množství produktu a zaručuje okamžitou a dlouhodobou fixaci.

Jedlé potravinářské lepidlo Decora v 15 g tubě s praktickým dávkovacím nástavcem. Jedlé lepidlo nepostradatelné pro lepení a skládání 3D předmětů a květin z cukrové hmoty.

Potravinářské lepidlo pro dortový design vynikající pro všechny cukrové pasty, modelovací a potahovací hmoty, vyznačuje se silnou lepicí schopností, téměř okamžitou.

Potravinářské lepidlo se používá k lepení a sestavování různých částí květin a trojrozměrných dekorací z cukrové hmoty na zdobení dortů a cukrovinek.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Naneste potřebné množství přípravku na oba lepené díly pomocí praktické trysky a ihned spojte.

Obsah: 15 g

 

Kategorie výrobku: Jedlá lepidla
Decora

Značka Decora se zrodila v roce 1998 na základě více než čtyřicetiletých zkušeností rodiny De Luca v oblasti gastronomického a cukrářského vybavení. Carlo De Luca vycítil příležitost zpřístupnit nadšencům a amatérům řadu výrobků pro zdobení dortů a dezertů, které byly do té doby určeny pouze profesionálům. Dnes spolu s Carlem pracují ve firmě také děti - Pietro, Margherita a Serena, kteří se stejným nadšením pokračují ve společných rodinných hodnotách. Fázi výzkumu a návrhu provádí odborný a tvůrčí tým, který se snaží zaručit vysoké standardy kvality a naslouchá potřebám trhu. Zásadní je podpora laboratoře zřízené přímo na místě, kde jsou výrobky testovány a zaručují nejvyšší možné standardy pro kompletní řadu profesionálních a praktických řešení se zárukou "Made in Italy" Decora.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Decora, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V úterý 03.10.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V úterý 03.10.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V úterý 03.10.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V úterý 03.10.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás