Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Flambovací pistol

Autorizovaný prodejce
Máme na skladě 4 ks V pondělí 29.04. může být k odběru nebo kurýrem u vás doma.
359 Kč 297 Kč bez DPH
Flambovací pistol
Flambovací pistol
Dostupnost: Máme na skladě 4 ks
Cena: 359 Kč

Flambovací pistole na butan (plyn do zapalovačů).

Flambovací pistole - vysoce účinný a efektivní hořák. Je ideálním a praktickým doplňkem každé kuchyně, má všestranné využití také v dílně a jinde v domácnosti. Kromě rychlého flambování Vám pomůže vytvořit na mase křupavou kůrčičku jako z grilu - podávaná grilovaná žebra i kuřátko budou mít ideální zbarvení i chuť. Pomocí pistole rovněž snadno odstraníte peří nebo štětiny z připravované drůbeže, vepřových kolen apod. Využijete ji pro zapékání a gratinování sýrů, opékání zeleniny, stahování slupky z rajčat i z papriky. Jednoduše bez zdlouhavé přípravy zhotovíte karamel nebo karamelovou krustu. Součástí recepty na využití.

  • Materiál: odolný plast/kov, protiskluzová rukojeť.
  • Plnění běžným plynem do zapalovačů.
  • Snadná regulace délky plamene i intenzity žáru.
  • Rozměry: délka 15 cm.

Flambovací pistole je vynikající pro snadné a rychlé flambování cukrářských výrobků, karamelizování cukru, gratinování sýra, opékání zeleniny, přípravu křupavé kůrky steaků apod. Je vyrobena z prvotřídního odolného plastu a kvalitního kovu. Umožňuje snadné nastavení délky a intenzity plamene, plní se běžným plynem do zapalovačů.

Návod k použití

Před prvním a každým dalším plněním otočte integrovaný ovladač zcela doprava, čímž uzavřete přívod.

Plnicí nádobu s běžným plynem do zapalovačů (butan) zasuňte do plnicího otvoru ve spodní části pistole a jedním několikasekundovým stlačením pistoli naplňte.

UPOZORNĚNÍ: Flambovací pistoli nepřeplňujte!

Po každém plnění vyčkejte několik minut, než se teplota plynu v pistoli ustálí. Před plněním flambovací pistole nejprve protřepte plnicí nádobu s plynem do zapalovačů. Používejte výhradně kvalitní plyn (butan) určený pro plnění zapalovačů. Plnění pistole z jiných typů nádob, než z nádob určených k plnění zapalovačů, může být nebezpečné!

Použití

ZAŽEHNUTÍ PLAMENE - integrovaný ovladač pootočte doleva a tím uvolníte plyn a zmáčknete kovové tlačítko, které zažehne plamen. Pootočením integrovaného ovladače, regulujete sílu plamene pro flambování. Delší plamen nemá vyšší teplotu, znamená však vyšší spotřebu plynu.

FLAMBOVÁNÍ Plamen flambovací pistole přibližujte zvolna k pokrmu, pistolí pohybujte do stran, plamen nenechávejte déle působit na stejné místo. Intenzitu flambování regulujte vzdáleností špičky plamene od pokrmu.

UZAVŘENÍ PLAMENE - integrovaný ovladač otočte zcela doprava, čímž uzavřete přívod plynu.

 

Hmotnost balení (brutto) 188 g
Materiál Kov, Plast
Kategorie výrobku: Mlýnky, strojky Flambovací pistol
ORION

ORION Domácí potřeby působí na českém trhu více jak 25 let, patří mezi špičkové prodejce, nabízí více než 5.000 položek domácích potřeb. Snahou značky ORION Domácí potřeby je nabídnout ucelený sortiment domácích potřeb včetně značkového nádobí a kuchyňského náčiní ve vysoké kvalitě, v souladu se současnými trendy v gastronomii. K dostání jsou výrobky od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Najdete tu řady nádobí vyrobeného nejmodernějšími technologiemi, velice žádané měděné nádobí, nádobí s nepřilnavým keramickým povrchem pro zdravé vaření, řady vícevrstvého nerezového nádobí, silikonové formy na pečení atd. ORION Domácí potřeby nabízí rovněž zboží do kuchyní, obývacích místností, koupelen, pro snadnější úklid Vašeho domova, do zahrad…

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu ORION, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V pondělí 29.04.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V pondělí 29.04.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V pondělí 29.04.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V pondělí 29.04.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás