Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Náhradní náplň do odvlhčovače - granulát

Autorizovaný prodejce
Máme na skladě 2 ks V úterý 06.06. může být k odběru nebo kurýrem u vás doma.
107 Kč 88 Kč bez DPH
Náhradní náplň do odvlhčovače - granulát
Náhradní náplň do odvlhčovače - granulát
Dostupnost: Máme na skladě 2 ks
Cena: 107 Kč

Náhradní náplň do odstraňovače vlhkosti s vůní citrónu o obsahu 450 g.

Náhradní naplň do odstraňovače vlhkosti s vůní citrónu. Granulát pohlcuje vlhkost ze vzduchu, která se ukládá v plastové nádobce pohlcovače. Granulát postupně snižuje účinnost a po vyčerpání jeho účinků je potřeba ho vyměnit. Trvanlivost tablety je v místnosti do 20 m2 2-5 měsíců v závislosti na vzdušné vlhkosti a teplotě vzduchu v místnosti. Velmi široké použití - využijete do všech výměnných odstraňovačů vlhkosti.

Pohlcovač vlhkosti na bázi chloridu vápenatého se hodí ke snížení vlhkosti vzduchu v prostoru. Používá se zejména v situacích, kdy je vysoká vlhkost škodlivá nebo nežádoucí, například v místnostech s elektronickými přístroji nebo ve skladech s potravinami. Chlorid vápenatý je přírodní materiál, který pohlcuje vlhkost z okolního vzduchu a udržuje tak optimální vlhkost v místnosti. Pohlcovač vlhkosti na bázi chloridu vápenatého je tedy užitečným pomocníkem pro udržení suchého a komfortního prostředí.

Vysoká vlhkost zvyšuje riziko vzniku plísní a množení bakterií, které negativně působí na lidské zdraví. I při běžném provozu, v domácnosti, kde se normálně vaří, koupe a pere, vzniká vlhkost. Můžete mít vlhký byt ve starší zástavbě, chalupu nebo novostavbu s dobře těsnícími plastovými okny, v nichž se pravidelně nevětrá. 

Nejjednodušším řešením je pravidelné větrání. A pokud je vlhkosti příliš, je ideálním řešením praktický a efektivní pohlcovač vlhkosti. Do plastové nádoby se nasypou granule nebo se vloží tableta, která pohlcuje vlhkost z okolí. Ta následně ve formě vody zůstává na dně nádoby. Po jejím naplnění stačí nádobu vyprázdnit. Některé typy fungují tak, že granulát vzdušnou vlhkost nasákne a mění se v gel. 

Hlavní přednosti POHLCOVAČŮ VLHKOSTI:

  • regulují nadměrnou vlhkost v místnosti, v bytě, na chalupě, chatě i v kanceláři
  • nevydávají žádný zvuk ani zápach
  • nepotřebují elektrickou energii
  • některé náplně lze použít opakovaně, jiné jsou jednorázové 
  • jsou nenápadné, lze je umístit do rohu místnosti, na skříňku, pod postel

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje Chlorid vápenatý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s výrobkem používejte ochranné brýle či obličejový štít. Po jakékoliv manipulaci s výrobkem si důkladně omyjte ruce.

Co dělat při ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut vyplachujte oči vodou. Máte-li nasazené kontaktní čočky, pokud je to možné, pokuste se je opatrně vyjmout. Následně pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je lékařské ošetření nutné, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci s výrobkem si důkladně omyjte ruce.

  • Materiál: chlorid vápenatý, netkaná textilie z PP
  • Hmotnost: 450 g
  • Rozměry: 18x13x2 cm
Hmotnost balení (brutto) 460 g
Kategorie výrobku: Domácí potřeby
ORION

ORION Domácí potřeby působí na českém trhu více jak 25 let, patří mezi špičkové prodejce, nabízí více než 5.000 položek domácích potřeb. Snahou značky ORION Domácí potřeby je nabídnout ucelený sortiment domácích potřeb včetně značkového nádobí a kuchyňského náčiní ve vysoké kvalitě, v souladu se současnými trendy v gastronomii. K dostání jsou výrobky od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Najdete tu řady nádobí vyrobeného nejmodernějšími technologiemi, velice žádané měděné nádobí, nádobí s nepřilnavým keramickým povrchem pro zdravé vaření, řady vícevrstvého nerezového nádobí, silikonové formy na pečení atd. ORION Domácí potřeby nabízí rovněž zboží do kuchyní, obývacích místností, koupelen, pro snadnější úklid Vašeho domova, do zahrad…

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu ORION, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V úterý 06.06.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V úterý 06.06.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V úterý 06.06.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V úterý 06.06.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás