Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Chladící sprej na čokoládu - 75 ml

Sprej pro okamžité zchlazení potraviny a surovin.

Podrobný popis produktu
Máme na skladě > 5 ks V úterý 31.05. může být k odběru nebo kurýrem u vás doma.
329 Kč 272 Kč bez DPH
Chladící sprej na čokoládu - 75 ml
Chladící sprej na čokoládu - 75 ml
Dostupnost: Máme na skladě > 5 ks
Cena: 329 Kč

Sprej pro okamžité zchlazení potraviny a surovin.

Rychle chladicí sprej k fixaci výrobků na bázi cukru a čokoládových kompozic, který zajišťuje rychlé a okamžité ztuhnutí. S brčkem, ideální pro cukr a čokoládu. Neobsahuje lepek.

Složení: propan butan: E943a, E944, E943b.

Rady pro skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně nebo jiných zdrojů vznícení. Nekouřit. Nestříkat na otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení. Nepropichujte ani nepopalujte, a to ani po použití. Nevdechujte výpary. Nestříkejte na žhavá tělesa. Nestříkejte do očí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C. Respektujte životní prostředí. Neobsahuje hnací plyny CFC, o kterých se předpokládá, že jsou škodlivé pro ozon. Pouze pro profesionální použití.

Kategorie výrobku: Čokoláda a čokoládové výrobky

Upozornění: V případě vysokých teplot (25°C a více) se může expedice výrobků podléhajících teplotní zkáze opozdit. V případě objednávky prosím tedy počítejte, že může být expedice pozdržena do doby, kdy toto umožní povětrnostní a teplotní podmínky. V případě požadavků na dřívejší expedici nebo upřesnění  nás prosím kontaktujte mailem nebo chatem vpravo dole na stránce.

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
Osobní odběr v Zásilkovně Osobní odběr v Zásilkovně V úterý 31.05.
Kurýr GLS Kurýr GLS V úterý 31.05.
Osobní odběr v GLS ParcelShop Osobní odběr v GLS ParcelShop V úterý 31.05.
Kurýr PPL Kurýr PPL V úterý 31.05.
Osobní odběr v PPL Parcel Osobní odběr v PPL Parcel V úterý 31.05.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.