Akce na červenec: Sleva 15 % na všechny ochucovací pasty a přísady  + 📦doprava PPL od 54 korun 📦 
Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík
Snížení DPH v roce 2024: Jak to ovlivní ceny v eshopu Svět cukrářů

Zatímco mnoho prodejců a supermarketů reaguje na tuto změnu zvýšením cen, my ve Světě cukrářů jdeme opačným směrem. Považujeme za samozřejmé, že snížení DPH by mělo být odrazem nižších cen pro naše zákazníky.

V eshopu Svět cukrářů jsme se rozhodli promítnout snížení DPH přímo do cen našich výrobků. To znamená, že naše široká nabídka cukrářských potřeb, surovin a dekorací bude nyní dostupnější než kdy jindy. Chceme, aby naši zákazníci mohli plně využít výhod těchto daňových změn.

Toto rozhodnutí je odrážkou našeho dlouhodobého závazku k poskytování kvalitních produktů za férové ceny. Věříme, že snížení cen podpoří nejen naše stávající zákazníky, ale přiláká i nové, kteří hledají kvalitní cukrářské potřeby za dostupné ceny.

Ve Světě cukrářů jsme hrdí na to, že můžeme být příkladem v oblasti cenové politiky. Věříme, že tato změna přinese pozitivní dopad jak pro naše zákazníky, tak pro celý trh.

Navštivte náš eshop a objevte, jak snížení DPH proměnilo naše ceny. Od surovin až po speciální dekorace, vše je nyní dostupnější díky nové cenové politice ve Světě cukrářů.

Související výrobky

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží

    Kontaktujte nás