Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Odstraňovač zápachu - neutralizátor pachu - 1000 ml

Poslední na skladě
Máme na skladě 1 ks V pátek 23.02. může být k odběru nebo kurýrem u vás doma.
329 Kč 272 Kč bez DPH
Odstraňovač zápachu - neutralizátor pachu - 1000 ml
Odstraňovač zápachu - neutralizátor pachu - 1000 ml
Dostupnost: Máme na skladě 1 ks
Cena: 329 Kč

Efektivně odstraňuje pachy. Rozkládá pachy, které způsobují mikroorganismy. Účinkuje rychle a dlouhodobě. Biologicky odbouratelný. Oblast použití: zvířecí pachy a moč, zaschlé mléko, odpadkové koše, toalety/pisoáry, zvířecí klece, koberce, apod.

Odstraňovač pachů nebo také neutralizátor zápachu je koncentrát, jeho mikroorganismy rozkládají organické zbytky, takže pachy jako moč, zvratky, zvířecí pachy, výkaly a zbytky jídla zmizí. V případě silného zápachu lze speciální čistič aplikovat i neředěný, ale povrch musí být před použitím suchý.
Pachy nejsou maskovány, ale neutralizovány, bezpečným a šetrným způsobem pro lidi i zvířata. Čisticí prostředek na odstraňování zápachu lze použít na všechny povrchy a materiály.

Upozornění: Odstraňovač zápachu je vyrobený na bázi vody. Proto ho používejte jen na voděodolné a stálobarevné povrchy. Vždy dbejte pokynů k údržbě výrobců (např. dřevěných podlah, koberců, čalounění apod.). Nepoužívejte na elektrická zařízení a elektronické přístroje, ani v jejich blízkosti. Snášenlivost vyzkoušejte nejdříve na skrytém místě.

Obsahuje Benzisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepožívejte. Nevdechujte rozptýlenou mlhu.

Použití: Před použitím protřepejte. Používejte při teplotách 15-25 °C. Odstraňte hrubé nečistoty. Smíchejte s vodou v poměru 1:1. Poté 5–6x během 5 minut nastříkejte na znečištěné místo a nechejte působit. Textilní povrchy po postřiku zakryjte smršťovací fólií a nechejte 48 hodin působit. Poté fólii odstraňte a místo nechejte uschnout. Používejte jen na voděodolné a stálobarevné povrchy. Odstraňovač pachů lze použít i do čističů na koberce. Obsahuje nepatogenní bakteriální kultury na vodní bázi. Skladujte na chladném a suchém místě.

 

Kategorie výrobku: Čistota, desinfekce, ochrana Úklid domácnosti
WoldoClean®

Německá značka WoldoClean je předním evropským výrobcem v oblasti čisticích prostředků. Od svého založení v roce 2007 představujeme neustále rostoucí portfolio produktů pro všechno, co se týká čištění domácnosti. Při hledání alternativ k výrobkům drahých výrobců neustále pracujeme na vylepšení produktů a přidané hodnotě pro naše zákazníky. Více než 1,1 milionu zákazníků v obchodním a soukromém sektoru zákazníků z celé Evropy. Také u ostatních čisticích prostředků se snažíme usnadnit čištění v domácnosti a kanceláři pomocí kvalitních ingrediencí. Bez ohledu na to, zda odvápňovací tablety, tekuté odvápňovací prostředky nebo jiné čisticí prostředky pro domácnost, jsou kvalita a cena přidanou hodnotou, kterou bychom chtěli nabídnout našim zákazníkům.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu značek Woldo, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V pátek 23.02.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V pátek 23.02.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V pátek 23.02.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V pátek 23.02.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás