Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Adaptér na trojbarevný krém

Výrobek se již neprodává
Adaptér na trojbarevný krém
Adaptér na trojbarevný krém
Dostupnost: Nelze objednat
Cena: 193 Kč

Adaptér na trojbarevný krém. Plastový nástavec na zdobení třemi barvami krémů.

S tříbarevným adaptérem na cukrářské špičky Wilton ColorSwirl snadno vytvořte krásné dvou nebo tři barevné krémy. Spojka vám umožní vytvořit krásné barevné kombinace krémového krému jen jedním jednoduchým pohybem sáčku a špičky.

Stačí připojit a zajistit pomocí přiloženého prstence. Wilton ColorSwirl Tri-Color Large Coupler propojuje tři dekorační sáčky najednou, takže můžete snadno zdobit dorty, košíčky a další sladké pochoutky ve více barvách. Můžete také snadno přepínat špičky pro různé techniky zdobení ve stejných barvách krémů. Spojka obsahuje tři vzájemně propojené spojovací díly, které jsou umístěny v centrálním prstenci. Kroužek drží zdobicí hrot bezpečně během práce.

Tento adaptér pracuje ideálně s vysokými špičkami Wilton:

  • 1M
  • 2D
  • 6B
  • 4B
  • sada ozdobných hrotů Extra Large (1M, 2D, 2A) (prodává se samostatně).

Doporučuje se používat tento adaptér v kombinaci s jednorázovými dekoračními sáčky.

Hmotnost balení (brutto) 45 g
Kategorie výrobku: Pomůcky ke špičkám
Wilton

Wilton, americký sen. Vše začalo v roce 1929, kdy Dewey McKinley Wilton, s pomocí své ženy, založil malou cukrárnu v Chicagu. Pak přišla krize akciového trhu a ekonomická i lidská deprese. Kolem zuřila vysoká nezaměstnanost, a Wilton přesto našel na trhu mezeru, začal dodávat luxusní svatební dorty pro slavné hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton světovou jedničkou v oblasti cukrářských nástrojů i surovin. 

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Wilton, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás