Kuchyňské potřeby

Cena
21 Kč12 900 Kč
Položek k zobrazení: Položek: 407
 • Termomísa plast/ner. hranatá 2,5l

  Termomísa v plastovém obalu s nerezovým vnitřkem udrží vložený pokrm po dlouhou dobu teplý nebo naopak chladný. Snadné uzavření otočením plastového termo víčka. Materiál: nerez, plast. Assort barev. Hranatý tvar. Rozměry: 24x24x14 cm, objem 2,5 l.
  384 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch 24 cm sk. poklice

  Pánev s poklicí - pr. 24 cm, v. 6,4 cm.Pánve Diamant překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Jejich povrch je zpevněný skutečnými diamantovými krystaly. Diamantové částice obsažené ve vnitřní vrstvě vynikají skvělou tepelnou vodivostí (předčí i takové materiály, jako je měď nebo stříbro) a zlepšují varné vlastnosti pánve. Nepřilnavý povrch s minimálním třecím odporem umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází takék úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů, je vhodná i do myčky nádobí. Rozměry: pr. 24 cm, v. 6,4 cm.
  659 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Box plast svačina BRAN 1,3l

  Box na svačinu, uzavírání na přezku. Materiál: plast. Barva a potisk dle momentální skladové zásoby. Rozměry (šxhxv): 20,5x13,5x7,5cm.
  87 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • ND rukojeť pánev 112937

  ND rukojeť na pánev 112937. Materiál: plast. Rozměry: d. 17 cm.
  197 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Dóza UH+víčko 0,05 l, 6 ks

  Dóza s víčkem na kosmetiku – využijete ji při domácí výrobě mastí, krémů a tinktur. Hodí se také k uložení malých korálků. Sada 6 ks. Materiál: plast. Rozměry: pr. 4 cm, v. 4 cm.
  54 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza nerez/plast nakládací 1,8 l

  Dóza na marinování a nakládání Vám pomůže připravit utopence, hermelín, nakládané zelí, ale i maso na grilování. Díky pružinovému víčku pevně stlačíte nakládané potraviny. Snížíte tak potřebu oleje, marinády i láku, chutě masa, zeleniny, koření jimi lépe prostoupí. Omezíte přístup vzduchu k potravinám a zajistíte jim tak delší trvanlivost. Víčko opatřené 4 klipy pevně nádobu uzavře, takže vám skvěle poslouží i k převážení. Materiál: plast, nerez. Dóza v transparentním provedení. Rozměry: v. 16,5 cm, pr. 16 cm, objem 1,8 l.
  274 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • 76 Kč
  Máme na skladě
 • Lžička moca - 6 ks

  Lžička moca. Materiál: kvalitní nerez. Leštěná. Sada 6 ks. Rozměry: d. 12 cm, š. 2,5 cm.
  109 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • 271 Kč
  Máme na skladě
 • Rendlík MĚĎ MORRETI G 16 cm poklice

  Rendlík s rukojetí + poklice pr. 16 cm, v. 6 cm, objem 1,25 l. Uvnitř odměrka 0,5 l a 1 l. Možnost zavěšení. Morreti Grande - luxusní 3vrstvé nádobí, jehož vrstvy jsou tvořeny vnějším silnostěnným měděným korpusem, střední duralovou vrstvou a vnitřní vrstvou nerezovou. Držadla jsou nerezová. Vynikající tepelná vodivost, okamžité zahřátí nádob na vysokou teplotu, takže zachováte přirozené chutě pokrmů, neztratíte minerály a vitamíny. Možnost vaření na všech spotřebičích kromě indukce, nelze mýt v myčce na nádobí. Můžete si sami vybrat velikost a tvar jednotlivých nádob a sestavit si sadu, která bude vyhovovat Vašemu stylu vaření.
  549 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Dóza sklo/plast GRANIT 0,72l

  Dóza s víčkem s těsněním na uskladnění potravin. Materiál: sklo, plast. Rozměry: objem 0,72 l, pr. 8,5 cm, v. 14 cm.
  65 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Silikonová vařečka, 28 cm

  Vařečka kulatá ze silikonu je naprosto skvělý pomocník. Na rozdíl od dřevěných se nespálí ani neobarví, nepřejímá pachy z připravovaných potravin, nepoškrábe nádoby s nepřilnavým nebo keramickým povrchem, je odolná vůči vysokým teplotám. Je pevná - vyztužená. Můžete ji díky očku zavěsit. Materiál: silikon - odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °C, výztuž - kov. Rozměry: š. 5 cm, d. 28 cm.
  131 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Doprava zdarma
  Mlýnek na maso PORKERT v. 5

  Mlýnek na maso PORKERT v. 5

  Mlýnek na maso PORKERT pro přípravu sekané, karbanátků, masa na špagety a jiných pokrmů z mletého masa. Vhodné i na vánoční cukroví. 

  1 209 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Doprava zdarma
  Pánev nerez ROYAL pr. 26 cm poklice

  Pánev nerez ROYAL pr. 26 cm poklice

  Pánev s poklicí z řady luxusního 3vrstvého nádobí, jehož vrstvy jsou tvořeny vnějším silnostěnným nerezovým korpusem, střední hliníkovou vrstvou a vnitřní vrstvou nerezovou. Uvnitř stupnice od 1 do 3 l – vyznačeno po 1 litru. Vynikající tepelná vodivost, okamžité zahřátí nádob na vysokou teplotu, takže zachováte přirozené chutě pokrmů, neztratíte minerály a vitamíny. Možnost vaření na všech spotřebičích včetně indukce a trouby, lze mýt v myčce. Materiál: nerez 18/10, hliník. Rozměry: pr. 26 cm, v. 7/12 cm, objem 3,4 l.
  1 099 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Poslední na skladě
  Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka

  Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka

  Pánev na volská oka s nepřilnavým povrchem. Volská oka nebo lívanečky připravíte klasicky i na minimálním množství tuku. Rukojeť díky materiálu i tvaru skvěle padne do ruky, je opatřena očkem pro možnost zavěšení. Materiál: kov s nepřilnavým povrchem. Vhodná na všechny typy spotřebičů včetně indukce. Ani při přehřátí nevylučuje žádné toxické výpary, je šetrná k životnímu prostředí a především ke zdravému vaření. Rozměry: průměr 25 cm, výška 3 cm, tl. 1 mm, pr. jedné sekce 8 cm.
  219 Kč
  Máme na skladě
 • Box plast multi obdelník nízký 8 l

  Box obdélníkový transparentní s víčkem na dva pevné klipy. Stohovatelný. Materiál: plast. Rozměry: objem 8 l, 15,5x37x23,5 cm.
  153 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Pánev litinová zapékací 16 cm

  Pánev z litiny Vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pánev s hotovým pokrmem můžete umístit na jakékoli prkénko a rovnou na ní jídlo servírovat. Ozvláštníte tak běžné stolování a podávání pokrmů. Materiál: litina. Doporučujeme používání kuchyňské chňapky. Můžete připravovat pokrmy v troubě, na sporáku i na přímém ohni. Rozměry: pr. 16 cm, v. 3,5 cm. Vhodná na indukci, ale doporučujeme ověřit si možnosti vašeho indukčního vařiče, zda se spustí při š. dna 12,5 cm.
  175 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Silikonová vařečka, 28 cm

  Vařečka hranatá ze silikonu je naprosto skvělý pomocník. Na rozdíl od dřevěných se nespálí ani neobarví, nepřejímá pachy z připravovaných potravin, nepoškrábe nádoby s nepřilnavým nebo keramickým povrchem, je odolná vůči vysokým teplotám. Je pevná - vyztužená. Můžete ji díky očku zavěsit. Materiál: silikon - odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °C, výztuž - kov. Rozměry: š. 5 cm, d. 28 cm.
  131 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Jídlonosič, 3 patra

  Jídlonosič 3 patrový je určený na přenášení potravin. Součástí je kovový stojan, opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření, a vrchní poklice. Materiál: nerez. Oblý tvar. Rozměry: jednotlivé misky - objem 1,7 l, pr. 18 cm, v. 6,5 cm.
  494 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Poslední na skladě
  Dóza plech kulatá pr. 17 cm HEART

  Dóza plech kulatá pr. 17 cm HEART

  Dóza kulatá na uložení potravin s víčkem. Materiál: plech. Rozměry: pr. 17 cm, v. 8 cm.
  76 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza plast do mikrovlnky kulatá 3l

  Dóza kulatá s víkem. Materiál: plast. Barevný assort. Rozměry: objem 3 l, pr. 10 cm, v. 24,4 cm.
  109 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Lišta magnetická dřevo 30x11 cm

  Magnetická lišta na nože Vám pomůže uchytit kromě nožů i jiné kuchyňské předměty, budete je mít vždy po ruce. Materiál: dřevo, magnet. Rozměry: 30x11x2 cm.
  439 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm

  Pánev STONER Vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její hrubý povrch je ideální pro přípravu steaků i jiných dobrot. Olej nebo výpek se totiž díky zvrásněnému povrchu s charakterem hrubého neleštěného kamene lépe dostane pod připravované potraviny, suroviny jsou rovnoměrně propečené, nepřipalují se. Materiál: vysoce kvalitní slitina hliníku s prvotřídním hrubým nepřilnavým povrchem s charakterem hrubého neleštěného kamene, nerez, silikon. Nepřilnavý povrch umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů, je vhodná i do myčky nádobí. Vhodná je také do trouby - rukojeť do 200 °C. Rozměry: pr. 28 cm, v. 4,8 cm
  989 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Box plast skladovací Cibule 12 l

  Box na ukládání brambor, cibule, česneku,.... Víko s otvíráním na klip, které snadno odklopíte a pohodlně odeberete potřebné množství zeleniny. Regulovatelné větrání. Stohovatelný. Materiál: plast. Assort barev. Protiskluzové podložky na dně boxu. Rozměry: objem 12 l, 23,5x30x23,5 cm.
  274 Kč
  Máme na skladě
 • Doprava zdarma
  Elektrický domácí lis na olej White Glow

  Elektrický domácí lis na olej White Glow

  Vyrábíte si často domácí olej a ruční lis Piteba je pro vás příliš namáhavý? Řešením je elektrický domácí lis na olejnatá semena. Moderní design, pohodlná práce, snadné čištění a jednoduché ovládání. To je nový elektrický lis na olej White Glow.

  12 900 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza plast + víčko + těsnění 0,5l

  Dóza s víčkem na uskladnění potravin. Materiál: plast. Víčko se silikonovým těsněním zabrání rozlití tekutých potravin. Rozměry: objem 0,5 l, pr. 8 cm, v. 13 cm.
  54 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Fólie teflon ochranná 2 ks

  Čtvercová teflonová folie s výřezem na sporák.

  98 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Cukřenka

  Cukřenka
  120 Kč
  Máme na skladě
 • Příbor nerez dětský 3 ks pro kluky Boy

  Dětský příbor s barevným dekorem letadel pro kluky. Obsahuje 3 ks - lžíci, vidličku a nůž. Materiál: kvalitní nerez. Tvar přizpůsobený dětem. Lze mýt v myčce na nádobí, ale nedoporučujeme, mohlo by dojít k porušení barevného dekoru, což později nemůže být důvodem reklamace. Rozměry: (délka/šířka) lžíce 15,5/3,5 cm, vidlička 15,5/2,5 cm, nůž 17/2 cm.
  197 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza plast dávkovací PETRA 0,5l

  Dóza na potraviny uskladní mouku, cukr, strouhanku, krupici,.... Ve víčku praktický dávkovací otvor. Na dóze natištěná odměrka - litry, cukr, mouka. Díky tvaru skvěle padne do ruky. Snadná údržba. Materiál: plast. Rozměry: objem 0,5 l,
  76 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Dóza plast dávkovací PETRA 1l

  Dóza na potraviny uskladní mouku, cukr, strouhanku, krupici,.... Ve víčku praktický dávkovací otvor. Na dóze natištěná odměrka - litry, cukr, mouka. Díky tvaru skvěle padne do ruky. Snadná údržba. Materiál: plast. Rozměry: objem 1 l,
  98 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Dóza plast dávkovací PETRA 1,5l

  Dóza na potraviny uskladní mouku, cukr, strouhanku, krupici,.... Ve víčku praktický dávkovací otvor. Na dóze natištěná odměrka - litry, cukr, mouka. Díky tvaru skvěle padne do ruky. Snadná údržba. Materiál: plast. Rozměry: objem 1,5 l, 17x9x19 cm.
  109 Kč
  Máme na skladě
 • Poslední na skladě
  Zelák - kyseláč, 2,5 l

  Zelák - kyseláč, 2,5 l

  Hrnec kyseláč najde všestranné uplatnění ve Vaší kuchyni. Slouží zejména k přípravě doma nakládaných pokrmů, jako jsou kvašáky, utopenci, ryby, sýry a další lahůdky nakládané do oleje nebo octového nálevu. Hrnec je vyroben z užitkové glazované keramiky, která nepropouští světlo, udržuje stálou teplotu a potraviny pak získají lepší podmínky pro dozrání a správnou chuť. Součástí hrnce je keramická poklička a dřevěné kleště na vyjímání uložených potravin. Hrnec má 2 boční ucha a kapsu na zachycení odkapávající tekutiny z kleští. Rozměry: objem 2,5 l, pr. 15 cm, v. 21,5 cm.
  384 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza plast obdelník TREND 0,6l

  Dóza s víčkem obdélníková. Uchová potraviny. Hodí se i na uskladnění drobností - korálky, knoflíky, potřeby pro kutily,... Materiál: plast. Barevný assort víček. Rozměry: objem 0,6 l, 16x11,5x5 cm.
  36 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Silikonová lžíce

  Lžíce silikonová pro snadné nabírání medu.Rozměr: pr. 3 cm, d. 15 cm.
  54 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza plast usklad. 0,8l

  Dóza přehledně a hygienicky uskladní sýry, uzeniny, ovoce, zeleninu, saláty a další potraviny v lednici i ve špajzu. Praktické víčko využijete také jako malý tácek. Při podávání např. šťavnatého ovoce oceníte jeho zvýšenou hranu - šťáva se nevylije a neušpiní ubrus, stůl. Dózu můžete využít i obráceně = víčkem dolů - např. na uložení zákusku, jednohubek - ty pak můžete po odklopení dózy na víčku/tácku rovnou servírovat. V naší nabídce naleznete i další velikosti dóz, které je možno v různých sestavách stohovat na sebe - ušetříte místo v lednici, ve skříňce,... Materiál: kvalitní plast. Transparentní - máte přehled o uložených potravinách. Rozměry: 19x9,5x8 cm. Lze mýt v myčce na nádobí, ale pokud chcete zachovat lesklý, čirý a nepoškrábaný povrch, tak nedoporučujeme.
  65 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Kleště servírovací nerez EMPTY

  Servírovací kleště budou mít ve Vaší kuchyni široké uplatnění nejen při servírování pokrmů, ale také při jejich přípravě. Materiál: nerez. Rozměry: d. 22 cm, š. 5 cm.
  87 Kč
  Naskladňujeme do 10 dnů
 • Doprava zdarma
  Ruční lis na domáci olej Piteba

  Ruční lis na domáci olej Piteba

  Vyrobte si doma vlastní čerstvý, za studena lisovaný panenský lněný olej, kokosový či mandlový nebo třeba sezamovou pastu případně burákové máslo. Představuji vám osvědčený ruční list na olej a pasty ze semínek holandské značky Piteba.
  2 999 Kč
  Máme na skladě
 • Dóza sklo CLIP patent 0,4 l RÓZA R

  Dóza s pevným patentním uzavíráním a s těsněním. Materiál: sklo, silikonové těsnění, kovová přezka. Rozměry: objem 0,4 l, pr. 6,5 cm, v. 15 cm.
  54 Kč
  Máme na skladě
 • Poslední na skladě Doprava zdarma
  -10%
  Lis na ovocné šťávy a olivy 1,5 l

  Lis na ovocné šťávy a olivy 1,5 l

  Lis na domácí šťávy nebo olivový olej. Průměr nerezové nádoby 12 cm. Objem nádoby cca 1,5 l

  3 000 Kč
  2 700 Kč
  Máme na skladě