Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Parafínový vosk v pecičkách na výrobu domácích svíček - 800 g

Výrobek se již neprodává
Parafínový vosk v pecičkách na výrobu domácích svíček  - 800 g
Parafínový vosk v pecičkách na výrobu domácích svíček - 800 g
Dostupnost: Nelze objednat
Cena: 274 Kč

Parafínový vosk ve formě peciček bez barvy a zápachu je vhodný pro výrobku svíček ve formách, ale i na voskování povrchů.

Woldoclean vysoce kvalitní parafínový vosk ve formě peciček pro jednoduchou a rychlou výrobu domácích svíček všech druhů. Tento produkt je bez barvy a zápachu, lehce absorbuje vonné složky. Parafín umožňuje, aby vůně byla rozptýlena lépe než jakýkoliv jiný vosk. Díky jeho malému množství oleje (méně než 0,5 %) svíčky dobře hoří a nečoudí. Parafínový vosk má bod tání 56-58 °C, je možné jej použít na voskování povrchu skateboardu, surfového prkna, lyží nebo nábytku. Baleno v plastovém obalu s uzávěrem pro snadnou manipulaci.

Parafínový vosk je nejrozšířenější vosk pro výrobu svíček. Dokáže pojmout velké množství vůně a barvy. Je vhodný pro výrobu svíček všech druhů a tvarů. 

Doporučená příprava:

  1. Zahřejte parafínové vločky ve vodní lázni na 56-58 °C.
  2. Přidejte svůj oblíbený esenciální olej, vůni nebo barvivo.
  3. Nalijte hmotu do předem vymazané formy, do níž jsme předem umístili knot.
  4. Necháme zcela vychladnout a ztuhnout.
  5. Dbejte na informace uvedené na obalu.

Využití parafínového vosku v kosmetice

Parafínový vosk využijete nejen při výrobě svíček, má své uplatnění i v kosmetice. Využívá se především na tepelné zábaly. Prohříváním těla se uvolňují podkožní vrstvy, zahřívá se svalstvo a klouby. Mají pozitivní účinky na suchou, popraskanou kůži nebo kožní problémy. Parafínu se využívá také při chronických revmatických problémech, artritidě nebo dalších problémů s pohyblivostí kloubů.

Parafínový vosk skladujte v pevně uzavřeném obalu v teplotě do 25 °C. Při správném skladování je vosk použitelný minimálně 5 let od data výroby. Náš produkt byl vyroben v Německu.

Ideální na vonné svíčky; lehce absorbuje vonné složky. Obsahuje malé množství oleje (<0,5 %), takže svíčky nečadí. Teplota tání: 56-58 °C.

Skladujte uzavřené do 25 °C. Při správném skladování je vosk použitelný minimálně 5 let od data výroby.

 

Hmotnost balení (brutto) 800 g
Netto váha 800 g
Kategorie výrobku: Kreativní tvoření
WoldoClean®

Německá značka WoldoClean je předním evropským výrobcem v oblasti čisticích prostředků. Od svého založení v roce 2007 představujeme neustále rostoucí portfolio produktů pro všechno, co se týká čištění domácnosti. Při hledání alternativ k výrobkům drahých výrobců neustále pracujeme na vylepšení produktů a přidané hodnotě pro naše zákazníky. Více než 1,1 milionu zákazníků v obchodním a soukromém sektoru zákazníků z celé Evropy. Také u ostatních čisticích prostředků se snažíme usnadnit čištění v domácnosti a kanceláři pomocí kvalitních ingrediencí. Bez ohledu na to, zda odvápňovací tablety, tekuté odvápňovací prostředky nebo jiné čisticí prostředky pro domácnost, jsou kvalita a cena přidanou hodnotou, kterou bychom chtěli nabídnout našim zákazníkům.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu značek Woldo, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kupte společně

Parafínový vosk v pecičkách na výrobu domácích svíček  - 800 g

Parafínový vosk v pecičkách…

780 Kč
Parafínový vosk v pecičkách na výrobu domácích svíček  - 800 g

Parafínový vosk v pecičkách…

1 082 Kč
Ušetříte 143 Kč

Kontaktujte nás