Recenze zákazníků
Všechno v pořádku. Zákazník  StarStarStarStarStar
Rozhodně jsem spokojená, budu využívat i nadále. Peču dorty pro známé a je tu opravdu výběr který jinde nemají. Zákazník  StarStarStarStarStar
Vše O.K. Olga  StarStarStarStarStar
Objedednávám pravidelně, nikdy nebyl problém. Zákazník  StarStarStarStarStar

Pramen života - Léčení vodou dle pátera S. Kneippa (Renata Herber)

 
Pramen života léčení vodou dle pátera S. Kneippa, je kniha, která chybí na našem trhu. Od roku 1896 se u nás začaly knihy S. Kneippa vydávat a vždy byly okamžitě vyprodány. Autorka Renata Herber znovu oživila 100 let starou velmi úspěšnou léčebnou metodu - léčení vodou.
 
Máme na skladě (4 ks)
Pozítří může být k odběru
nebo kurýrem u Vás doma.
 
319 Kč s DPH
290 Kč bez DPH
   
 
 
Kód produktu: CM_66 U nás máte garanci bezplatného vrácení
 
Doprava zdarma
již od 1000,–
Dárek zdarma
ke každé mé objednávce
 
Výtečná čokoládka nebo vykrajovátko? Nakupte a nechte se příjemně překvapit  ;-)
2 ze 3 zákazníků
nakupují opakovaně
4626 kusů
cukrářských potřeb
 

První část knihy pojednává o jednotlivých aplikacích vody: otužování, koupele, polévání, napařování, obklady a zábaly v domácím prostředí. V druhé části knihy se dočtete o použití vody na jednotlivé konkrétní onemocnění a vše je doplněno malým Kneippovým bylinářem. Text knihy doplňuje moderní barevné fotografie a staré dobové kresby.

Kdo byl páter Sebastian Kneipp a co přinesl lidem, v dnešní době, už ví jen málo lidí. Snad naše babičky si vzpomínají na jeho metodu léčení vodou. Jeho knihy byly před 100 lety bestselery, které se vždy do posledního výtisku rozprodaly. Posloužily všem, které se chtěli zbavit neduh, bolesti a těm, kteří chtěli nemocem předejít.

Nově vzniklá kniha Pramen života navazuje na odkaz pátera S. Kneippa, jeho léčení vodou a je novinkou i těm, kteří S.Kneippa a jeho metody znají.

Dlouholeté  zkušenosti a praxe, kterou získal S. Kneipp sám na sobě i na tisících pacientech, jimž pomohl, dokazuje, že jeho léčení má blahodárné účinky. Proto jeho metoda je skutečně cestou ke zdraví a síle. Voda je základem, léčení a kromě ní se používá vliv slunečního tepla, vzduchu, napařování a odvarů z bylin. S. Kneipp dlouhodobě dostudovával lékařské vědecké knihy a celou metodu bohatými zkušenostmi, rozvedl a uvedl v praktický život. Léčení vodou se postupně dostávalo i k tehdejším lékařům. Lékaři později léčení vodou povýšili na samostatný obor-balneologie a nyní je to stejně důležitá věda jako chirurgie.

Nelze tvrdit, že vodou lze vše vyléčit (např. nemoci vyžadující chirurgický zákrok), ale stejně také jen nevzdělanec by se odvážil říct, že léčení vodou nemá význam. Vodou lze léčit právě ty nemoci, s kterými se v denním životě nejčastěji setkáváme.

Jedno ze základních pravidel, pátera S.Kneippa zní: „Proti nemocem máme hledat prostředek nejprve v přírodě, jenž nás obklopuje, dříve než sáhneme k lékařům a uměle vyrobeným lékům“. A to hlásal před 100 lety!

V nové knize Pramen života najdete veškeré užívání vody. V první části knihy je hlavně otužování – jako prevence před onemocnění, pak dále koupele, polévání, napařování, zábaly, obklady.

V druhé části knihy jsou rozepsány jednotlivé nemoci a k nim doporučené užívání vody a byliny. Vše je doplněno malým Kneippovým bylinářem.

Renata Herber je autorkou řady knih vycházející z tradice lidové medicíny, například Babiččiny bylinky či Babiččina lékárna. Mezi nejznámější knihy Renaty Herber knihy Poselství Tarotu, Poselství run nebo Poselství kostky. Nejnovější knihou je právě Pramen života - Léčení vodou dle pátera S. Kneippa. Pořádá pravidelné kurzy a školení na téma Léčitelství a bylinaření. V současné době provozuje praxi v Opavě a Ostravě, kde provozuje mj. bylinářskou poradnu, léčení potravinami, snižování nadváhy či regresní terapii.

Autor Renata Herber
Počet stran 248
Rok vydání 2011
ISBN 978-80-87427-18-7
EAN 9788087427187
Vazba pevná
Tento výrobek najdete zařazen:
 

Vaše recenze

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

+ Přidejte i vy svou zkušenost

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním vámi poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.

S tímto výrobkem lidé také kupují
Ostropestřec mariánský - semínko 1,5 kg
Kód: CM_70
Máme na skladě
385 Kč s DPH
    Detail
Konopné semínko neloupené 3 Kg
Kód: CM_68
Máme na skladě
495 Kč s DPH
    Detail
Lněné semínko hnědé 0,5 Kg
Kód: CM_67
Máme na skladě
87 Kč s DPH
    Detail
 

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.