Měna: / EUR
Vyberte jazyk: CZ SK
0 Kč Prázdný košík

  Pramen života - Léčení vodou dle pátera S. Kneippa (Renata Herber)

  Pramen života léčení vodou dle pátera S. Kneippa, je kniha, která chybí na našem trhu. Od roku 1896 se u nás začaly knihy S. Kneippa vydávat a vždy byly okamžitě vyprodány. Autorka Renata Herber…

  Podrobný popis produktu
  Máme na skladě 4 ks ve čtvrtek může být k odběru nebo kurýrem u vás doma.
  0x
  319 Kč 290 Kč bez DPH
  Pramen života léčení vodou dle pátera S. Kneippa, je kniha, která chybí na našem trhu. Od roku 1896 se u nás začaly knihy S. Kneippa vydávat a vždy byly okamžitě vyprodány. Autorka Renata Herber znovu oživila 100 let starou velmi úspěšnou léčebnou metodu - léčení vodou.

  První část knihy pojednává o jednotlivých aplikacích vody: otužování, koupele, polévání, napařování, obklady a zábaly v domácím prostředí. V druhé části knihy se dočtete o použití vody na jednotlivé konkrétní onemocnění a vše je doplněno malým Kneippovým bylinářem. Text knihy doplňuje moderní barevné fotografie a staré dobové kresby.

  Kdo byl páter Sebastian Kneipp a co přinesl lidem, v dnešní době, už ví jen málo lidí. Snad naše babičky si vzpomínají na jeho metodu léčení vodou. Jeho knihy byly před 100 lety bestselery, které se vždy do posledního výtisku rozprodaly. Posloužily všem, které se chtěli zbavit neduh, bolesti a těm, kteří chtěli nemocem předejít.

  Nově vzniklá kniha Pramen života navazuje na odkaz pátera S. Kneippa, jeho léčení vodou a je novinkou i těm, kteří S.Kneippa a jeho metody znají.

  Dlouholeté  zkušenosti a praxe, kterou získal S. Kneipp sám na sobě i na tisících pacientech, jimž pomohl, dokazuje, že jeho léčení má blahodárné účinky. Proto jeho metoda je skutečně cestou ke zdraví a síle. Voda je základem, léčení a kromě ní se používá vliv slunečního tepla, vzduchu, napařování a odvarů z bylin. S. Kneipp dlouhodobě dostudovával lékařské vědecké knihy a celou metodu bohatými zkušenostmi, rozvedl a uvedl v praktický život. Léčení vodou se postupně dostávalo i k tehdejším lékařům. Lékaři později léčení vodou povýšili na samostatný obor-balneologie a nyní je to stejně důležitá věda jako chirurgie.

  Nelze tvrdit, že vodou lze vše vyléčit (např. nemoci vyžadující chirurgický zákrok), ale stejně také jen nevzdělanec by se odvážil říct, že léčení vodou nemá význam. Vodou lze léčit právě ty nemoci, s kterými se v denním životě nejčastěji setkáváme.

  Jedno ze základních pravidel, pátera S.Kneippa zní: „Proti nemocem máme hledat prostředek nejprve v přírodě, jenž nás obklopuje, dříve než sáhneme k lékařům a uměle vyrobeným lékům“. A to hlásal před 100 lety!

  V nové knize Pramen života najdete veškeré užívání vody. V první části knihy je hlavně otužování – jako prevence před onemocnění, pak dále koupele, polévání, napařování, zábaly, obklady.

  V druhé části knihy jsou rozepsány jednotlivé nemoci a k nim doporučené užívání vody a byliny. Vše je doplněno malým Kneippovým bylinářem.

  Renata Herber je autorkou řady knih vycházející z tradice lidové medicíny, například Babiččiny bylinky či Babiččina lékárna. Mezi nejznámější knihy Renaty Herber knihy Poselství Tarotu, Poselství run nebo Poselství kostky. Nejnovější knihou je právě Pramen života - Léčení vodou dle pátera S. Kneippa. Pořádá pravidelné kurzy a školení na téma Léčitelství a bylinaření. V současné době provozuje praxi v Opavě a Ostravě, kde provozuje mj. bylinářskou poradnu, léčení potravinami, snižování nadváhy či regresní terapii.

  Autor Renata Herber
  Počet stran 248
  Rok vydání 2011
  ISBN 978-80-87427-18-7
  EAN 9788087427187
  Vazba pevná
  Kategorie výrobku: Knihy

  Zatím žádné názory

  Přidat vlastní hodnocení
  Kurýr PPL (1 - 3 dny) | Bankovním převodem Kurýr PPL (1 - 3 dny) | Bankovním převodem expedujeme nasledujíci pracovní den, u Vás 24.04.
  Osobní odběr v Zásilkovně (2 - 4 dny) | Bankovním převodem Osobní odběr v Zásilkovně (2 - 4 dny) | Bankovním převodem expedujeme nasledujíci pracovní den, u Vás 25.04.
  Osobní odběr v PPL Parcel (1 - 3 dny) | Dobírkou (platíte až při odběru zboží) Osobní odběr v PPL Parcel (1 - 3 dny) | Dobírkou (platíte až při odběru zboží) expedujeme nasledujíci pracovní den, u Vás 24.04.
  Kurýr na Slovensko (3 - 5 dní) | Bankovním převodem Kurýr na Slovensko (3 - 5 dní) | Bankovním převodem expedujeme nasledujíci pracovní den, u Vás 26.04.
  Osobní odběr v Zásilkovně Slovensko (2 - 4 dny) | Bankovním převodem Osobní odběr v Zásilkovně Slovensko (2 - 4 dny) | Bankovním převodem expedujeme nasledujíci pracovní den, u Vás 25.04.
  Osobní odběr v Karviné | Bankovním převodem Osobní odběr v Karviné | Bankovním převodem K vyzvednutí v pracovní dny od 8 - 14 hodin na adrese: Závodní 540/51, Karviná, tel: 555 222 801
  Osobní odběr v Karviné | Fakturou Osobní odběr v Karviné | Fakturou K vyzvednutí v pracovní dny od 8 - 14 hodin na adrese: Závodní 540/51, Karviná, tel: 555 222 801

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírka, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.