Akce měsíce: Celý červen 15% sleva na všechny potahovací a modelovací hmoty + 📦doprava PPL od 54 korun 📦 
Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Dezinfekce na ruce alkoholová - 5 l

Výhodné balení
Do 3 pracovních dnů na skladě
934 Kč 772 Kč bez DPH
Dezinfekce na ruce alkoholová - 5 l
Dezinfekce na ruce alkoholová - 5 l
Dostupnost: Do 3 pracovních dnů na skladě
Cena: 934 Kč

Tekutý dezinfekční prostředek na bázi alkoholu, k okamžitému použití pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Odstraňuje bakterie, houby a některé viry více než z 99,9 %. Dermatologicky testováno. Neobsahuje barviva.

Používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Pokyny pro použití: Pro hygienickou dezinfekci rukou vetřete 3 ml dezinfekčního prostředku do pokožky rukou a udržujte ruce vlhké po dobu 15 až 30 sekund. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

  • Dezinfekční prostředek na kůži, ruce a povrchy 5 litrů
  • S více než 90% obsahem alkoholu pro rychlou dezinfekci
  • Rychlé schnutí beze zbytků po aplikaci
  • Široké spektrum účinku s dobrou snášenlivostí s pokožkou
  • Na ruce, pokožku a povrchy proti virům a bakteriím
  • Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Číslo BAUA: N-88501

Dezinfekční prostředky pro dezinfekci rukou a povrchů

Dezinfekční prostředky WoldoClean lze použít k dezinfekci podlah, povrchů a předmětů. Kromě dezinfekční tekutiny v rozprašovači se dnes v mnoha oblastech používají také namočené dezinfekční ubrousky. Dezinfekce povrchů je důležitým opatřením pro čištění a ochranu v mnoha oblastech od kancelářských stolů až po domácnosti.

Nároky na účinný dezinfekční prostředek na ruce jsou vysoké, ať už jde o komerční nebo soukromé uživatele. Zejména nesmí dojít k poškození pokožky, a to ani při velmi častém používání. Kde mám koupit správný dezinfekční prostředek? Zatímco tedy při dezinfekci nástrojů, podlah nebo textilií jde pouze o vysokou účinnost, ochrana personálu vyžaduje zcela jiný přístup při vývoji prostředků pro hygienu rukou. WoldoClean nabízí komplexní produkt, který nejen splňuje hygienické normy, ale zahrnuje také plán ochrany pokožky. Zejména v oblasti hygieny v kuchyni je nutné velmi časté mytí rukou. Kůže by však neměla být poškozena a stopy dezinfekčního prostředku by se neměly dostat na potraviny. 

Který dezinfekční prostředek je ten správný?

Na trhu jsou k dostání různé dezinfekční prostředky, které se často liší svým složením. Dezinfekční prostředky jsou vhodné pro určitou oblast, jako je kůže, ruce, rány nebo povrchy. Zákazníci nejčastěji používají dezinfekční prostředky k dezinfekci kůže a rukou a k dezinfekci nástrojů. Je důležité zajistit, aby zárodky nemohly prokázat rezistenci vůči určitému prostředku. Z tohoto důvodu jsou na internetu k dispozici dezinfekční spreje a dezinfekční gely nebo dokonce ubrousky s různými účinnými látkami. Speciálně odstraňuje bílkoviny a mastnotu a zároveň dezinfikuje. Obsahuje také pečující látky, a zajišťuje tak bezpečnou aplikaci na pokožku i při dlouhodobém a častém používání.

Vhodné pro ordinace, laboratoře, kliniky a ambulance

Mnoho dezinfekčních prostředků na ruce čistí a dezinfikuje ruce nebo předměty. Chirurgická dezinfekce rukou trvá přibližně 90 sekund. Poté jsou ruce zbaveny bakterií a snižuje se riziko infekce. Dezinfekční prostředek na ruce WoldoClean je vhodný k použití na celé tělo, s výjimkou sliznic. Rodiče se musí zdržet jeho používání u nedonošených a novorozených dětí. Tento výrobek je obzvláště účinný na hladkých površích. V domovech pro seniory a dalších zařízeních, kde žije mnoho lidí pohromadě na malém prostoru, je třeba věnovat zvláštní pozornost účinnosti a častému úklidu.

 

  Nebezpečí

  • (H225) Vysoce hořlavá kapalina a páry.
  • (H319) Způsobuje vážné podráždění očí.

 

 

 

Hmotnost balení (brutto) 5000 g
Objem 5000 ml
Kategorie výrobku: Čistota, desinfekce, ochrana Úklid domácnosti
WoldoClean®

Německá značka WoldoClean je předním evropským výrobcem v oblasti čisticích prostředků. Od svého založení v roce 2007 představujeme neustále rostoucí portfolio produktů pro všechno, co se týká čištění domácnosti. Při hledání alternativ k výrobkům drahých výrobců neustále pracujeme na vylepšení produktů a přidané hodnotě pro naše zákazníky. Více než 1,1 milionu zákazníků v obchodním a soukromém sektoru zákazníků z celé Evropy. Také u ostatních čisticích prostředků se snažíme usnadnit čištění v domácnosti a kanceláři pomocí kvalitních ingrediencí. Bez ohledu na to, zda odvápňovací tablety, tekuté odvápňovací prostředky nebo jiné čisticí prostředky pro domácnost, jsou kvalita a cena přidanou hodnotou, kterou bychom chtěli nabídnout našim zákazníkům.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu značek Woldo, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
CZ - Osobní odběr v Zásilkovně CZ - Osobní odběr v Zásilkovně V úterý 25.06.
CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop CZ - Osobní odběr v GLS ParcelShop V úterý 25.06.
CZ - Kurýr GLS CZ - Kurýr GLS V úterý 25.06.
CZ - Kurýr PPL CZ - Kurýr PPL V úterý 25.06.

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás