Měna: / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0 Kč Prázdný košík

Desinfekce ve spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - EXPIRACE

Autorizovaný prodejce
Výrobek se již neprodává
Desinfekce ve spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - EXPIRACE
Desinfekce ve spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - EXPIRACE
Dostupnost: Nelze objednat
Cena: 69 Kč 259 Kč -73%

Bezpečné pečení, vaření i příprava v potravinářských prostorách bude s tímto desinfekčním a sanitarizačním sprejem hračka.

Dezinfekce holandské značky Funcakes je pumpičkový sprej, který dezinfikuje ruce, povrchy, ale také textil a oděv. Tímto způsobem také lidé pracující v cukrářském prostředí mohou udržovat dezinfikované pečicí prostředí.

Naneste na suché ruce a otřete, dokud se úplně neodpaří. Neoplachujte. Nastříkejte na povrchy, textil a oděv.

Okamžitě zaschne, nemastí, bez nutnosti opláchnutí.

Dávkovací čerpadlo umožňuje pohodlné dávkování, které zabraňuje plýtvání produktem.

Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Nekouřit. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Proveďte preventivní opatření proti výbojům statické elektřiny. Skladujte na dobře větraném a chladném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 ° C.

 

Hmotnost balení (brutto) 217 g
Objem 190 ml
Kategorie výrobku: Čistota, desinfekce, ochrana Úklid domácnosti Akce

Složení výrobku

Isopropylalkohol (75%), voda, glycerin, parfém.

 

FunCakes

Značka FunCakes, jejiž je Svět cukrářů autorizovaným dovozcem a prodejcem, byla založena v únoru 2009. Společnost je součástí společnosti NewCakes BV sídlící ve Wormeru na severu Holandska. FunCakes prodává rozsáhlý sortiment přísad a produktů na pečení, zdobení a potahování dortů, muffinů a dalších delikates. V naší nabídce naleznete zejména velmi oblíbené probarvené rolované fondány a marcipány, ale také jedlé potravinářské barvy, práškové i gelové a také stále oblíbenější směsi pro speciální výživu - bezlepkové, se sníženým obsahem laktózy anebo cukru. 

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu FunCakes, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli jste nepřesnost nebo chybu v překladu? Dejte nám vědět a my vám pošleme malý dárek.

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Kontaktujte nás